Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Зустріч Генерального Консула Туреччини в Одесі з ректором ОНУ ім. І.І. Мечникова

17 листопада відбулась зустріч ректора ОНУ ім. І.І. Мечникова, проф. Игоря КОВАЛЯ, з Генеральним Консулом Туреччини в Одесі, Паном Уфуком ТОГРУЛОМ.

На зустрічі також були присутніми з турецької сторони викладачі турецької мови ОНУ ім. І.І. Мечникова Сонер КОРКМАЗ та Дурсун Ахмет АТАДЖИК, а з боку ОНУ ім. І.І. Мечникова – Начальник Відділу міжнародного співробітництва В.С. ГРІНЕВИЧ та проректор С.Ф. СКОРОХОД. У ході зустрічі Пан Генеральний Консул обговорив перспективи подальшого співробітництва з університетом.

На фото (зліва направо): перекладач В. БЕРБАД, Пан Генеральний Консул Туреччини Уфук ТОГРУЛ, Сонер КОРКМАЗ, Дусрус Ахмед АТАДЖИК.

Ректор, в свою чергу, ознайомив пана Генерального Консула з історією університету та розповів про основні напрямки залучення студентів до вивчення мови та культури Туреччини. Також Ігор КОВАЛЬ висловив вдячність турецькій стороні за співдію у розвитку Центру турецької мови та культури ОНУ ім. І.І. Мечникова.

Обговоривши вже діючі угоди між ОНУ ім. І.І. Мечникова та турецькими університетами, пан Уфук ТОГРУЛ і проф. Ігор КОВАЛЬ підтвердили взаємну зацікавленність продовжувати та розвивати співробітництво в освітній та культурній сферах. Завершуючи зустріч, сторони подарували один одному пам’ятні подарунки.

Відділ міжнародного співробітництва
Тел.: (048) 723-60-13