Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Повідомлення про захист дисертації Шаніна Руслана Васильовича

Повідомлення про захист дисертації Шаніна Руслана Васильовича

11 грудня 2015 року о 15.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.051.05 в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова (вулиця Дворянська, 2, аудиторія № 73) відбудеться захист кандидатської дисертації Шаніна Руслана Васильовича «Обернені нерівності Єнсена та середні коливання функцій», спеціальність 01.01.01 - математичний аналіз.

Науковий керівник:

Кореновський Анатолій Олександрович, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри математичного аналізу Одеського національного університету імені І. І. Мечникова (м. Одеса).

Офіційні опоненти:

Кротов Веніамін Григорович, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри теорії функцій Білоруського державного університету (м. Мінськ).

Парфінович Наталя Вікторівна, кандидат фізико-математичних наук, доцент, завідувач кафедри математичного аналізу і теорії функцій Дніпропетровського національного університету (м. Дніпропетровськ).

Запрошуються всі бажаючі
19.11.2015