Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Міждисциплінарний науковий семінар за комплексною програмою «Феномен тоталітаризму, його прояви та шляхи подолання»

7 листопада відбудеться чергове засідання наукового семінару за комплексною науковою програмою «Феномен тоталітаризму, його прояви та шляхи подолання». На обговорення винесена тема: «Поняття «подія на межі» як спосіб осмислення та репрезентації історичних травм».

Повідомлення за темою зробить аспірантка філософського факультету ОНУ імені І. І. Мечникова Анна Сергіївна Шапіро. Науковий керівник — доктор філософських наук, професор Оксана Андріївна Довгополова.

Будуть обговорені проблеми історичної пам’яті щодо подій геноцидів ХХ століття, а також визначення та застосування поняття «подія на межі».

Засідання відбудеться у головному корпусі університету (вул. Дворянська, 2), I поверх, 34-а аудиторія. Початок о 10:00.

Запрошуються студенти, магістранти, аспіранти, докторанти, викладачі та співробітники вузів.
02.11.2015