Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Інформаційна сесія Еразмус+

Інформаційна сесія Еразмус+

6 листопада в 14.00  в головному корпусі ОНУ імені І.І.Мечникова  на Дворянській 2 в ауд. 73  Національний Еразмус+ офіс проводить інформаційну сесію щодо можливостей міжнародного співробітництва в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ для студентів, аспірантів, викладачів, фахівців відділів міжнародних зв’язків ВНЗ міста Одеси та Одеської області.

Під час інформаційної сесії  буде представлено загальний огляд програми Еразмус+ та її міжнародного виміру; правила та умови участі у проектах напряму «Розвиток потенціалу вищої освіти» (колишня програма «Темпус»), а також  висвітлені можливості співпраці українських та європейських університетів за напрямом академічної мобільності; окреслити можливості напряму Жана Моне.

Запрошуються студенти, аспіранти, викладачі, фахівці відділів міжнародних зв’язків ВНЗ міста Одеси та Одеської області.
29.10.2015