Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Анонс циклів курсів Підприємництва та Громадянської освіти

Анонс циклів курсів Підприємництва та Громадянської освіти

Відсьогодні на Prometheus відкрито реєстрацію на два цикли безкоштовних масових онлайн-курсів.

Навчальний цикл «Підприємництво», що складається з 8 онлайн-курсів, дозволить всім бажаючим безкоштовно отримати достатній обсяг знань для відкриття власного малого бізнесу чи технологічного стартапу. Слухачі зможуть дізнатися про всі аспекти ведення бізнесу в Україні: від практики підприємництва, менеджменту і маркетингу до юридичних нюансів реєстрації підприємства і сплати податків. Окремої згадки заслуговує відтепер доступний українською мовою легендарний курс«Як створити стартап», що восени 2014 року читався в Стенфордському університеті найвідомішими в світі засновниками стартапів та інвесторами.
Цикл «Громадянська освіта», що складається з 6 онлайн-курсів, створено для всіх, хто прагне дізнатися як побудувати процвітаючу, справедливу та успішну Україну. Серед курсів циклу: «Економіка для всіх», де окрему лекцію прочитав Богдан Гаврилишин, «Боротьба з корупцією», серед лекторів якого – Сергій Лещенко, та курси присвячені урбаністиці, гендерній рівності та державній політиці.

Ці безкоштовні навчальні курси будуть цікаві мільйонам українських громадян – і ми потребуємо вашої допомоги, щоб повідомити їх про ці можливості! Будь ласка, поширте новину про відкриття реєстрації на цикли курсів на ваших сторінках у соціальних мережах, щоб якомога більше людей змогли скористатися можливістю безкоштовного навчання від викладачів провідних навчальних закладів України і світу! Новина доступна за посиланнями: Facebook, ВКонтакті, Twitter.

З повагою,
команда Prometheus.