Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
Головна сторінкаПодії ОНУ Лідерство та стратегія в складні часи

Лідерство та стратегія в складні часи

9 жовтня 2015 року в новому корпусі ОНУ імені І. І. Мечникова відбулася лекція “Лідерство та стратегія у складні часи” доктора філософії Кембриджського університету Леонарда Нового та доктора філософії Гумбольдського університету Сергія Лагодинського, що перебувають в Одесі в рамках проекту ELDA (Академії Європейського Лідерства та Дебатів) “Social Campaign School”.

Спочатку відбулася зустріч візитерів із директорм ІСН В. В. Глебовим та деканом ІСН С. В. Глебовим.

На фото (зліва направо): Леонард НОВИЙ, Сергій ЛАГОДИНСЬКИЙ

Лекція  була присвячена ефективному лідерству та важливості формування стратегій задля досягнення успіху.

Сергій Лагодинський розпочав з невеличкого екскурсу в історію та за допомогою студентів виділив декілька історичних особистостей, а також відзначив семантичне походження слова “лідер” у різних мовах. Надалі мова йшла про різницю між технічним та адаптивним підходами до змін на прикладі сирійських біженців та пропозицій Ангели Меркель.  “Ви можете скільки завгодно возити авто в автомайстерню, але якщо ви не вмієте керувати автомобілем це не допоможе”, – зазначив доктор Лагодинський. Але структурні зміни є досить серйозним викликом для суспільства, при  чому не тільки у вигляді  опору з боку влади, а й з боку більшості звичайних людей. Таким чином, обидва лектори відмітили таке явище як “Status quo-bias”, при якому саме суспільство іноді чинить опір необхідним змінам.

На фото: Леонард НОВИЙ

Леонард Новий розповів студентам про необхідні етапи формування стратегії задля досягнення корінних змін, розповів про взаємозв'язок лідерства, стратегії та комунікації, а також продемонстрував, як досягнути соціально-культурних змін, починаючи з підвищення обізнанності.

Лекція проходила у форматі бесіди та активної взаємодіїї з аудиторією.

На фото: Леонард НОВИЙ

Наприкінці виступу відбулася презентація нової соціальної компанії "In_Tolerance", що була розроблена в рамках Social Campaigning School та направлена на підвищення толерантності у суспільстві, боротьбу з стереотипами та асоціальною поведінкою.

На фото (зліва направо): Декан ІСН Сегрій ГЛЕБОВ, Сергій ЛАГОДИНСЬКИЙ

Відділ міжнародного співробітництва