12 травня 2015, в день відкриття музею ОНУ імені І.І. Мечникова, член асоціації випускників ОНУ - Бузько Ю.І. вручив пам'ятну ювілейну медаль з символічним номером №150 (кожна медаль номерна) музею університету. Нагороду з вдячністю прийняли: виконавчий директор асоціації випускників, проректор ОНУ Серотюк В.І і науковий керівник музею ОНУ В'ячеслав Кузнєцов.

Найстаріший на півдні України університет, створений в 1865 році, відзначив 150 - річний ювілей!

Асоціацією випускників ОНУ імені І.І. Мечникова було вирішено підготувати пам'ятну ювілейну медаль на честь «ALMA MATER». Схвалив ініціативу випускників почесний президент асоціації, ректор ОНУ імені Мечникова Коваль І.М. і виконавчий директор асоціації проректор Серотюк В.І. Розробку пам'ятної медалі взяв на себе випускник університету, член Українського геральдичного товариства, голова редакційної Ради Південноукраїнського інституту біографії, депутат Іллічівської міської ради Юрій Іванович Бузько.

Тел. приймальної (38-048)723-52-54