Східна Літня Школа (Wsсhоdniа Szkоlа Lеtniа) є міжнародною установою для вивчення історії і сучасності Центральної і Східної Європи. Вона була заснована у 1992 р.

ГРАФІК
зустрічей керівництва ОНУ імені І.І.Мечникова з
абітурієнтами, зарахованими на 1 курс

З 29 травня по 23 червня 2017 року на кафедрі мікробіології, вірусології та біотехнології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова спільно з Інститутом мікробіології і вірусології імені Д.К. Заболотного НАН України, за підтримки Товариства мікробіологів України імені С.М. Виноградського та Спілки біологів і біотехнологів Одеси проходила ХІІ Міжнародна Літня школа-конференція «Молекулярна мікробіологія і біотехнологія» за основним тематичним напрямом Біоінформатика.

До уваги співробітників!

Заяву на виплату заробітної платі за липень подано до казначейства 27.07.2017 р.

В межах навчального процесу спеціальності біотехнологія по курсу біотехнологія рослин вперше в університеті організовано повноцінні умови для проведення експериментальних, практичних занять по цьому навчальному та науковому напрямку. Створено та запущено до цілорічного процесу культуральний бокс для вирощування рослин в культурі in vitro – тобто в стерильних умовах, в замкненій модельованій системі. Рослина в біотехнологічній культурі – це великий світ в маленькій пробірці. Це маленьке чудо народження та розвитку із клітин чи пласту тканин цілої рослини, або навіть тисячі однакових клонів цієї рослини. Це біотехнологія клонування рослин.

До уваги співробітників!
Заяву на виплату авансу подано до казначейства 13.07.2017 р.

Співробітники кафедри геометрії і топології виступили з доповідями на Міжнародній конференції, присвяченій питанням диференціальної геометрії, яка проходила з 18 по 23 червня в місті Бендлево (Польща).

Необхідність здорового способу життя сьогодні не викликає а ні сумнівів, а ні заперечень. З кожним роком статистичні дані свідчать про зниження фізіологічного та психічного здоров’я молоді, що негативно відбивається на демографічній ситуації у країні в цілому.

20-21 червня 2017 року, Наукова бібліотека Одеського національного університету імені І. І. Мечникова проводила ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи», присвячену 200-річчю Наукової бібліотеки ОНУ імені І. І. Мечникова.

FoggiaВідкрито прийом заявок на новий проект академічної мобільності MUSA/MOBIS від університету Фоджі (Італія). Тривалість навчання 1 семестр (5 місяців), початок – вересень 2017. Стипендія -1480 євро в місяць на витрати.

Спеціальності: економіка, фінанси, менеджмент, бізнес, юриспруденція, гуманітарні науки (філологія, історія, археологія)

Мова навчання - італійська, англійська

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 29 червня 2017 г.

Подробиці на сайті

15 міжнародна виставка KILLIFISH за сприяння Словянського клубу любителів ікрометаючих карпозубих (СКЛІК) відбудеться 17 червня з 9-00 до 16-00 та 18 червня з 9-00 до 12-00 у приміщенні біологічного факультету Одеського національного університету імені І. І. Мечникова за адресою пров. Шампанський, 2.

Вхід вільний, запрошуються усі бажаючі

Постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012 року № 701 засновано Премію Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій (далі - Премія) та затверджено Положення про Премію.

Факультет романо-германської філології відвідали професор Університету Париж 13, керівник Лабораторії "Лексика. Словники. Обробка даних" пані Габріель Ле Таллек Ллоре та член Комісії з наукових досліджень і Академічної ради Університету Париж 13 пан Олег Курбатов.

До уваги співробітників!
Заяву на виплату авансу подано до казначейства 14.06.2017 р.

leaderЦентр лідерства Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова проводить другий за рахунком міжвузівський, методологічний семінар з конфліктології.

7 червня 2017 року о 13.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.051.08 в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова (вул. Єлісаветинська, 12, ауд. № 9) відбудеться захист кандидатської дисертації

До уваги співробітників!
Заяву на виплату заробітної плати подано до казначейства 29.05.2017 р.

ApplynowБрайтонський університет надаэ стипендії аспірантам і академічному персоналу ОНУ на навчання / стажування за програмою Еразмус +.

Наукова бібліотека Одеського національного університету імені І. І. Мечникова анонсує проведення ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи», яка відбудеться 20-21 червня 2017 р. з нагоди 200-річчя Наукової бібліотеки ОНУ імені І. І. Мечникова.

Інститут Східноєвропейських студій Вільного університету Берліна надає стипендії аспірантам і викладачам ОНУ на навчання/стажування за програмою Еразмус +.

Сторінка 1 із 12

Тел. приймальної (38-048)723-52-54