14 вересня 2018 року в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова на факультеті міжнародних відносин, політології та соціології відбувся урочистий захід, присвячений 100 - літньому ювілею отримання державності Латвії за участю студентів, аспірантів, співробітників факультету міжнародних відносин, політології та соціології.

Міжнародна науково-практична конференція на економіко-правовому факультеті ОНУ імені І.І.Мечникова

14-15 вересня 2018 року на економіко-правовому факультеті відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Право, економіка та управління: генезис, сучасний стан та перспективи розвитку», присвячена 20-річчю створення факультету.

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) оголошує конкурс для студентів, аспірантів та наукових співробітників на стипендіальні програми DAAD на 2019/2020рр.

За підтримки Одеської обласної Ради з 5 по 6 вересня в Одесі проходить VII Чорноморський Саміт Асамблеї Європейських Регіонів – «Чорне Море – Дунайська Синергія. Регіон можливостей для Європи».

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені І.І.МЕЧНИКОВА

11 вересня 2018 року о 14ºº годині

(ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬВАР 24/26, НОВИЙ КОРПУС, АУД. 202)

Fulbright Scholar Program 2019-2020

Fulbright Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2019).

Детальна інформація щодо умов конкурсного відбору та вимог до учасників розміщена на офіційному сайті ОНУ, в розділі Наука/Нормативні документи.

Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine

Запрошуємо студентів 3-го курсу різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук, прийняти участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine.

ОНУ ім. Мечникова проводить додатковий набір на контрактну форму:

Лише протягом трьох останніх місяців команда студентів 3 курсу економіко- правового факультету спеціальності «Економічна теорія» у складі Яни Кесарь, Каріни Варлиги, Олександри Кащенко, Іллі Давидовича, долучившись до ініціативи Casers, двічі увійшла у фінали національних кейс-чемпіонатів «Tax your Brains 2018» від компанії Deloitte Ukraine та «НБУ: Врятуй 2118 рік» від Національного банку України.

Інформація від японської організації «Awaji Youth Federation»  щодо програми стажування в Японії.

Шановні викладачі та аспіранти! Запрошуємо долучитися до групи, яка виїжджає на науково-педагогічне стажування в один з провідних національних ВНЗ Чехії – Vysoká škola ekonomická v Praze https://www.vse.cz/ «Інновації в навчальному процесі: методи, підходи, технології (на прикладі підготовки бакалаврів та магістрів)»

Вітаємо студентів факультету Міжнародних відносин спеціальності "Міжнародні економічні відносини" Ромаскевич Георгія і Гринкевича Юрія, які в складі збірної команди університету # ЕнактусОНУ зі студентами ЕПФ 6 липня 2018 р зайняли призове третє місце на Національних змаганнях Енактус в м.Києві.
Fulbright Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2019).

Прийом документів для вступу до аспірантури ОНУ за кошти бюджету, а також фізичних і юридичних осіб проходитиме з 15 по 30 серпня 2018 року.

Оголошення

Конкурс щодо здобуття премії Кабінету Міністрів України за впровадження інноваційних технологій в закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України

З 5 по 6 червня 2018 року відбулося чергове, ХІХ засідання Консорціуму Варшавського університету та українських університетів у Львові на базі Українського Католицького Університету.

17 травня 2018 року делегація Інституту технологій Технічного університету Чжєцзян в м. Нінгбо (КНР) відвідала Одеський національний університет імені І.І. Мечникова і мала зустріч з представниками ОНУ імені І.І. Мечникова на чолі з ректором професором І.М. КОВАЛЕМ.

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить серед науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища». Дослідження проводиться у травні-червні 2018 року на умовах повної анонімності. Просимо прийняти участь в опитуванні. Посилання

Сторінка 1 із 17

Тел. приймальної (38-048)723-52-54