Для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл на хімічному факультеті Одеського національного університету відкрита школа "Юний хімік".

Починаючи з 20 жовтня, в Інституті математики економіки і механіки Одеського національного університету імені І.І.Мечникова фахівці Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) (http://eubam.org/) викладатимуть студентам спеціальності «Міжнародні економічні відносини» модуль про сучасні митні методи та про те, як Повна та Всеосяжна Зона Вільної Торгівлі України з ЄС впливає на митну функцію в країні.

З 11 по 15 вересня 2017 року на базі Гуманітарного корпусу Одеського національного університету імені І.І. Мечникова пройшов ХIV з’їзд Товариства мікробіологів України за участю вітчизняних та зарубіжних вчених. В роботі з’їзду взяли участь понад 200 мікробіологів, вірусологів, біотехнологів України, Азербайджану, Казахстану, Італії, Молдови, Білорусі.

11 жовтня 2017 року стартує пілотний проект "ШКОЛА ЛІДЕРСТВА".

3-4 жовтня 2017 року в Одеському університеті пройде міжнародна наукова конференція "Читання пам'яті А. А. Браунера" на тему "Тварини в сучасному світі: екологічні та соціальні аспекти".

Інтернаціоналізація є світовою тенденцією в розвитку університетів. При цьому йдеться не лише про можливості для викладачів та студентів частково навчатись та досліджувати за кордоном, все важливішою стає «інтернаціоналізація вдома», тобто пропозиція міжнародних програм у власному вузі. У зв'язку з цим зростає інтерес українських університетів до спільних програм.

Дорогі Фулбрайтери, майбутні учасники Програми та Друзі:
Радо запрошуємо на наші події в рамках святкування 25-ої річниці Програми імені Фулбрайта в Україні!

25 вересня 2017 з ініціативи ректора Тартуського університету професора Воллі КАЛМА відбувся його візит ректору Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова професору КОВАЛЮ Ігорю Миколайовичу.

Проходження наукового стажування для опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінлянському Коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.

Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці (ІIASC) спільно з Івано-Франківським Університетом Короля Данила запрошує до участі в Міжнародній міждисциплінарній конференції «Сталий розвиток 2030: правова, економічна, соціальна, екологічна та політична складові», що є другим етапом проекту ІМАНС з консолідації зусиль та інтеграції інтелектуальних ресурсів в процес сталого розвитку і формування соціального та економічного багатства країн.

До 15 жовтня 2017 року триває прийом заявок на черговий щорічний конкурс за Програмою проведення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program. Fulbright Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2018).

Науково-дослідна частина Одеського національного університету імені І.І.Мечникова повідомляє, що Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки буде приймати до розгляду на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки 2018 року підручники для середніх загальноосвітніх, професійних, вищих навчальних закладів, що відповідають сучасним вимогам і сприяють ефективному опануванню знань, істотно впливають на поліпшення підготовки майбутніх спеціалістів.

College of Europe (Natolin)

Європейський Коледж є академічною існтитуцією, яка спеціалізується в післядипломних студіях про Європейський Союз та його сусідами; а також дисциплінами, які пов’язані з ними. Перший кампус Коледжу був заснований в Брюгге (Бельгія) в 1949, а згодом, другий - в Натоліні (Варшава, Польща) в 1993.

5-8 вересня 2017 року в Одеському Національному университеті імені І.І. Мечникова буде перебувати професор С. Міхаловський і Л. Міхаловська (Університет Брайтон, Велика Британія). Під час перебування заплановані лекції.

11-15 вересня 2017 року на базі Одеського національного університету імені І. І. Мечникова (м. Одеса) відбудеться ХV-й з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С.М. Виноградського за участі вітчизняних та зарубіжних вчених.

До уваги шановних деканів факультетів і директорів інститутів,
студентів Одеського національного університету імені І.І. Мечникова

Шановні колеги,

Дозвольте поінформувати Вас про черговий щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program.

Східна Літня Школа (Wsсhоdniа Szkоlа Lеtniа) є міжнародною установою для вивчення історії і сучасності Центральної і Східної Європи. Вона була заснована у 1992 р.

ГРАФІК
зустрічей керівництва ОНУ імені І.І.Мечникова з