Запрошення на І-шу Зустріч платформи молодих вчених у сфері біо-наук (біо-тех)

В сучасній українській науковій спільноті є схожі виклики, з якими стикаються молоді вчені та студенти, які цікавляться біо-науками (біо-тех): потреба покращити професійне спілкування, доступ до наукових лабораторій та оволодіння сучасними науковими і клінічними (практичними) методикам, налагодження ефективного діалогу з колегами закордоном на основі спільного професійного та наукового інтересу і для покращення володіння іноземними мовами, створення наукоємних стартапів, провадження якісних фундаментальних досліджень тощо.

Мета зустрічі – об’єднати молодих вчених і студентів, що цікавляться наукою з різних наукових інститутів і закладів вищої освіти України задля спільного вирішення викликів у розвитку біо-тех напрямку і науки майбутнього.

Основні завдання:

1. Познайомити між собою представників рад молодих вчених і студентських наукових товариств різних інституцій і закладів вищої освіти України, що працюють у напрямку біо-тех/біо-наук;
  2. Визначити спільні зони «розвитку» та допомогти у створенні міждисциплінарних команд з метою виконання спільних наукових проектів.
  3. Створити спільну візію та принципи вирішення визначених завдань розвитку спільноти та біо-науки загалом з боку молодіжної спільноти із залученням інших “суміжних експертів”). Сприяти популяризації наукових розробок в Україні та в світі.
  4. Сформувати організаційну команду для спільного вирішення визначених завдань розвитку молодих вчених у напрямку біо-тех/біо-наук.

Організатори: Рада молодих вчених НАМН України, Рада молодих вчених НАН України, Рада молодих учених МОН України, Рада молодих вчених МОЗ України, Українська Медична Студентська Асоціація (УМСА) за підтримки Громадської Спілки «Центр Інновацій «Сходи в Майбутнє» (ЦІСМА).

Час проведення: 10.00-17.00 3 листопада 2018 року

Місце проведення: м. Київ ART-Hub Укрінформ, вул. Богдана Хмельницького 8/16 (м. Театральна)

Учасники: представники рад молодих вчених і студентських наукових товариств, що пов’язані із біо-науками (біо-техом).

Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням

Попередня Програма зустрічі:

• 10.00-11.00 Квест-знайомство учасників зустрічі з призами
  • 11.00-11.20 Каво-пауза
  • 11.20-13.00 Перша частина стратегічної сесії в командах
  • 13.00-14.00 перерва на обід
  • 14.00-15.30 Друга частина стратегічної сесії в командаї
  • 15.30-15.50 Каво-пауза
  • 15.50-17.20 Третя частина стратегічної сесії в командах
  • 17.20-18.00 Підбиття підсумків інеформальний нетворкінг

Ведучі квесту - UGEN https://www.facebook.com/UkrainianGeneration/

Модератор зустрічі - Тарас Плахтій (незалежний дослідник, голова громадської організації “Центр розвитку української культури та самоорганізації”)