XVI Міжнародна літня школа «Молекулярна біологія, біотехнологія та біомедицина» для молодих учених ОДЕСА, 2021

З 22 червня по 3 липня 2021 року Одеський національний університет імені І.І. Мечникова проводить XVІ Міжнародну Літню школу "Молекулярна біологія, біотехнологія та біомедицина" для молодих учених.

На Літній школі будуть прочитані лекції з сучасних досягнень біології, біотехнології, біомедицини провідними вченими з Аргентини, Іспанії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, США, України, Франції, Швеції.

Робоча мова – англійська

Онлайн платформа - Zoom

До участі у Літній школі запрошуються молоді вчені, аспіранти та студенти магістри.

Заявку на участь подавати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. секретарю оргкомітета Літньої школи Тетяні Іваниці.

Строк подачі заявок на участь у Літній школі до 21 червня 2021.

В рамках Літньої школи 5-6 липня буде проведено конференцію для молодих учених.

Робоча мова – англійська
Онлайн платформа - Zoom

До участі у міжнародній конференції запрошуються молоді вчені, аспіранти та студенти магістри.

Заявку на участь у конференції та статтю подавати на адресу: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; секретарю оргкомітету конференції Миколі Галкіну.

Строк подачі заявок на участь до 21 червня 2021 р.. За результатами конференції буде видана збірка статей. Кращі роботи будуть рекомендовані до публікації в науковому журналі Мікробіологія та біотехнологія.

Строк подачі статей до 6 липня 2021 р.. Статті англійською мовою, обсягом не більше 8 сторінок в Word97-2003 (*.doc) форматі (TimesNewRoman, розмір 14, автоматичний інтервал, не більше 30 рядків на сторінку, поля 2 cм). Назва файла має містити прізвище першого автора.

Структура статті: індекс УДК; прізвища та ім'я авторів (прізвище доповідача має бути підкреслено), назва, офіційна назва установи, поштова адреса, e-mail; резюме (не більше 200 слів); ключові слова (не більше п'яти); Текст статті має включати такі частини: вступ; матеріали та методи; результати та їх обговорення; висновки; список літератури. Латинські назви біологічних видів та родів мають бути виділені курсивом. Посилання подаються у квадратних дужках. Рисунки мають бути створені в графічному редакторі в форматах Word, TIF, JPG.

Прохання не використовувати будь-які зміни в регістрах, шрифтах, форматі тексту та підкреслюваннях. Організаційний комітет залишає за собою право вільно редагувати або відмовляти у прийомі статей, що оформлені не відповідно до встановлених правил.

ЗАЯВКА
для участі у конференції XVІ Міжнародної Літньої школи “Молекулярна біологія, біотехнологія та біомедицина”

Прізвище, ім'я, по-батькові (укр. та анг.):

Організація та посада/студент:

Повна назва організації, адреса, телефон, е-mail:

Назва доповіді (прізвище доповідача має бути підкреслено):