Середа, 25 квітня 2018 11:24

XV наукова студентська англомовна конференція біологічного факультету «English in touch with science»

17 квітня 2018 відбулася п’ятнадцята наукова студентська англомовна конференція біологічного факультету «English in touch with science».

Сьогодні життя успішної людини неможливе без знання іноземних мов та володіння комунікативними навичками іншомовного спілкування. Якщо студент хоче у майбутньому мати більше перспектив, йому замало тільки бути фахівцем у своїй галузі. Без знання мов можливості значно звужуються,  адже, щоб постійно бути в курсі всіх останніх досліджень,  необхідно володіти інформацією щодо наукових досягнень учених не тільки України, а й світу. Володіння іноземними мовами стало не лише ознакою гарної освіти, а й невід'ємною характеристикою сучасного фахівця. Обдароване студентство біологічного факультету доводить це не словом, а ділом. Ось уже п’ятнадцятий рік поспіль біологічний факультет вітає учасників  конференції, які поспішають англійською мовою поділитися своїми успіхами та надбаннями на дослідницькій ниві.

Як завжди протягом п’ятнадцати років іншомовну конференцію відкрила доц. кафедри іноземних мов природничих факультетів факультету РГФ Котлярова Л.Б. Вона привітала всіх учасників конференції, особливо тих, хто бере участь в англомовних конференціях на біологічному факультеті вперше, розповіла про успіхи учасників наших конференцій за минулі 15 років, про добрі традиції нашої конференції, однією з яких є виконання гімну студентів всього світу. Вона запросила всіх учасників конференції встати і виконати міжнародний гімн студентської молоді Гаудеамус. Луїза Болеславівна розповіла про велику допомогу і підтримку, яку надають проведенню англомовної конференції деканат біологічного факультету, а особливо зам. декана доц. Гладкій Т.В,  кафедра мікробіології, вірусології та біотехнології, а особливо проф. Іваниця В.О. та доц. Гудзенко Т.В., студентський профком університету. Відзначивши, що без їх участі та чудових подарунків, англомовній  конференції складно було б досягти такої популярності і масштабності на біологічному факультеті. Ви тільки уявить собі, додала вона, що чотирнадцять людей у всьому світі, а сьогодні вже буде п'ятнадцять носять модні біли халати, персональний подарунок проф. Іваниці В.О., чотирнадцять людей, а сьогодні буде вже шістнадцять використовують в своїх дослідженнях мікробіологічні петлі - персональний подарунок доц. Гудзенко Т.В., читають художні твори англійською мовою і використовують чудові словники - персональний подарунок доц. Котлярової Л.Б та багато інших.

 З добрими  словами напутніх порад та побажань студентам біологічного факультету виступали зам. декана біологічного факультету доц. Гладкій Т.В., доц. кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології Гудзенко Т.В.

Слід зауважити, що робоча мова наших конференцій – англійська, подібні англомовні конференції проходять і на інших факультетах ОНУ ім. І.І. Мечникова, але такого потужного формату набули лише на біологічному факультеті.

В роботі конференції цього року прийняло участь понад 130 студентів, лекційна аудиторія не змогла вмістити всіх учасників конференції і вони приносили додаткові стільці.  Погодьтесь, це число вражає. Через школу конференції за 15 років пройшло чимало  студентів, якими alma mater  може пишатись. Деякі з них вже успішно захистили наукові роботи,  стали викладачами біологічного факультету ОНУ  ( Іваниця Т. В., Немерцалов В.В., Сергєєва Ж.Ю, Крилова К.Д., Лісютинський Г.), дехто навчається в аспірантурі ОНУ та інших міст України, колишні учасники нашої англомовної конференції успішно працюють сьогодні в вузах Великобританії, Швеції, Фінляндії, Іспанії, Німеччини та інших країн світу. Усі вони вважають англомовну біологічну конференцію доброю школою навчання умінням та навичкам комутативного спілкування на англійській мові  та фахового спілкування взагалі зазначила у своїй вітальній промові учасникам конференції доц. Колтлярова Л.Б. Далі вона представила голову конференції студента 2 курсу Безгубенко Д., зазначила, що цей обдарований юнак, який добре знає англійську мову вже успішно проводив конференцію в минулому році і висловила впевненість в його здібностях і удачі.

Хотілось би відмітити чітку роботу оргкомітету конференції - студентів 1-ї групи IІ курсу біологічного факультету під чуйним керівництвом корифея, незамінного організатора та основоположника англомовної конференції на біологічному факультеті, доц. Котлярової Луїзи Болеславівни. Завдяки ентузіазму та самовідданій праці вони забезпечили проведення конференції на найвищому рівні, було зроблено чудове слайд-шоу минулих конференцій, смачний кофі-брейк, музичне оформлення, студенти під акомпанемент гітари співали надзвичайно красиві англійські та українські пісні, як відзнаку викладачам та студентам, які задавали питання до усних презентацій було роздано багато різнокольорових оригами, теж зроблених талановитими руками наших студентів  та інш.

32  студента представили 7 усних та 25 стендових доповідей на оцінку компетентного журі, яке було сформовано з викладачів біологічного факультету різних кафедр та викладачів англійської мови доц. Долбіной К.Д. та ст. викладача Любимовій Н.Л.

Учасники змагалися за перемогу у різноманітних номінаціях: «Best in profession»,  «Best in language», «Краща презентація», «Краще оформлення  стендової доповіді», «Кращий захист стендової доповіді», «Відкриття року», «Найактивніший слухач», «Завзятий дослідник» та ін. Кожен мав шанс показати себе з різних сторін. А посилювали інтригу чудові подарунки від деканату біологічного факультету, кафедри мікробіології та Профкому студентів та аспірантів ОНУ ім. І.І. Мечникова.

Крім дипломів всі учасники отримали посвідчення, яке  гарантує їм +15 балів до модулю з англійської мови. І взагалі в цій конференції аутсайдерів не існує, адже безцінний досвід сто відсотків стане у нагоді, а пережиті відчуття і неабиякі враження – не забудуться ніколи.

Висловлюємо подяку за допомогу у проведенні конференції: проректору з питань науки Іваниці В.О., декану біологічного факультету доц. Заморову В.В, заступнику декана з наукової роботи доц. Гладкій Т.В. та доц. Гудзенко Т.В. Ми вдячні викладачам англійської мови доц. Котляровій Л.Б., Любімовій Н.Л. та доц. Долбіній К.Д., стараннями котрих студенти з року в рік демонструють високий рівень володіння іноземною мовою.

Дякуємо всім, хто взяв участь у п’ятнадцятій    науковій студентській англомовній конференції біологічного факультету «English in touch with science», бажаємо плідної праці та нових перемог.  До зустрічі наступного року!

Оргкомітет конференції

Last modified on П'ятниця, 11 січня 2019 13:50

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Тел. приймальної (38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

title_5dcc279749fde7077029201573660567
title_5dcc27974a1419476646581573660567
title_5dcc27974a2576833351751573660567
title_5dcc27974a36c5731411421573660567
Top