Міжнародна міждисциплінарна конференція «Сталий розвиток 2030», Будапешт-Відень, 15 – 18 жовтня 2017 р.

Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці (ІIASC) спільно з Івано-Франківським Університетом Короля Данила запрошує до участі в Міжнародній міждисциплінарній конференції «Сталий розвиток 2030: правова, економічна, соціальна, екологічна та політична складові», що є другим етапом проекту ІМАНС з консолідації зусиль та інтеграції інтелектуальних ресурсів в процес сталого розвитку і формування соціального та економічного багатства країн.

sdg

Місце проведення: Будапешт та Відень
Час проведення: 15-18 жовтня 2017 року
Організаційний внесок: 200 Євро.
Реєстрація: до 25 вересня 2017 року.
Сертифікат про участь у міжнародній конференції

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ

До участі у програмі запрошуються представники країн Східної та Центральної Європи, які є :

• науковцями, викладачами вищих навчальних закладів, аспірантами, студентами (економіка, правознавство, політологія, міжнародні відносини, соціологія, педагогіка, історія, філософія, екологія та міждисциплінарні дисципліни);
  • фахівцями, експертами з практичним досвідом роботи;
  • представниками органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади;
  • лідерами і представниками організацій громадянського суспільства й бізнес-асоціацій.

Організаційний внесок покриває:

• проживання 3 ночі в готелі Airport Hotel Budapest 4****;
  • проїзд автобусом євро-класу за маршрутом Львів – Будапешт-Відень – Львів (проїзд у денний час);
  • участь у пленарному засіданні;
  • семінар у штаб-квартирі ООН у Відні із сталого розвитку;
  • інтеграційну вечерю з вином;
  • екскурсійну програму Будапештом та Віднем;
  • сертифікат про участь у міжнародній конференції;
  • електронний збірник тез виступів;
  • адміністративну підтримку впродовж проекту.

КОНЦЕПЦІЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

Учасники конференції матимуть можливість провести апробацію результатів наукових досліджень на тему сталого розвитку та досягнення цілей 2030 (економічні, соціальні, юридичні та політичні та міждисциплінарні науки). Тези доповідей або наукових есе не повинні перевищувати 6000 знаків та мусять бути підготовлені до 01 жовтня 2017 р.

Контакти:

+380991720082 Гребенюк Надія – асистент освітніх проектів ІМАНС

ПРОГРАМА:

15.10 (неділя)

Ранковий збір групи у м. Львів. Трансфер до Угорщини. Інтеграційний вечір у егерських виноробних
підвалах із дегустацією вина. Поселення в готель у Будапешті (Airport Hotel Budapest 4****) .

16.10 (понеділок)

Сніданок.
Відкриття програми. Робота конференції. Пленарне засідання «Сталий розвиток 2030″.
Знайомство з історичним та архітектурним багатством столиці Угорщини – Будапештом.

17.10 (вівторок)

Сніданок.
Трансфер до Відня. Робоча програма «Сталий розвиток 2030″ у штаб квартирі ООН.
Екскурсія сталицею Австрії. Вільний час у Відні.
Повернення до готелю у Будапешті.

18.10 (середа)

Сніданок. Закриття програми. Виселення із готелю. Вільний час у Будапешті. Трансфер до м. Львів (прибуття пізно у вечері).

* в програмі можливі зміни