Фулбрайтівський конкурс для молодих дослідників та викладачів

Fulbright Research and Development Program.

Термін подання документів - 1 листопада 2017 року.

Програма надає можливість проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Тривалість гранту — 6-9 місяців. Упродовж академічного року учасники Програми проводять індивідуальні дослідження; знайомляться з актуальними надбаннями американських університетів у плануванні навчальних програм, розробці учбових курсів та їх викладанні; беруть участь у наукових конференціях та семінарах. Програма не передбачає здобуття наукового ступеня, але надає можливість стипендіатам відвідувати семінари та лекції в якості вільних слухачів.

До участі у конкурсі приймаються лише індивідуальні проекти — дослідницькі та такі, що спрямовані на розробку та запровадження нових навчальних курсів, оновлення навчальних матеріалів, вивчення та оволодіння передовими методами навчання та викладання.

Про учасників програми FRDP 2015-2016 - на сторінках фулбрайтівського "Вісника" ( стор. 26-36).

Більше інформації - на сторінці: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html

Просимо надіслати інформацію Вашим друзям та колегам,які можуть бути зацікавлені у конкурсі.
До дедлайну залишилось усього два тижні, але ми зможемо відповісти на всі запитання тих,хто вирішить подаватись на програму і потребуватиме додаткових коментарів або уточнень.

Запитання можно надсилати на наші електронні адреси:
Координатор програми — Інна Бариш Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Instructions for Completing the Online Fulbright Foreign Student Program Application

Inna Barysh
Deputy Director
Program Officer, Student/FFDP Programs
Institute of International Education • Kyiv Office
20 Esplanadna Street • Suite 904
Kyiv, Ukraine 01001
Tel +38(044)287-0777
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
iie.org  fulbright.org.ua
IIE   The Power of International Education