-->

Візит Генерального консула Республіки Болгарія в Одесі пана Светослава Ніколова Іванова до ректора ОНУ професора Вячеслава Труби

27 лютого 2021

26 лютого 2021 року відбулася зустріч новопризначеного ректора Одеського національного університету імені І.І. Мечникова професора В.І. ТРУБИ з Генеральним консулом Республіки Болгарія в Одесі паном С.Н. ІВАНОВИМ та Першим серкретарем Славяном СИМЕОНОВИМ. Урочистості цьому заходу додав той факт, що ця зустріч стала першим офіційним прийомом проф. В.І. ТРУБИ у якості ректора ОНУ.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання взаємного інтересу, головним з яких є розвиток болгарської філології в ОНУ імені І.І. Мечникова. Пан Генеральний консул Болгарії особливо підкреслив значення нашого університету у вивченні болгарскої мови, яка, в свою чергу, є головною складовою народної самобутності болгар регіону.

Ректор ОНУ імені І.І. Мечникова професор В.І. ТРУБА звернув увагу почесного гостя на актуальний стан болгаристики в нашому університеті, висловив подяку за готовність Болгарії підтримувати відповідні освітні програми матеріально-технічними засобами, запевнив у дбайливому відношеннні до літературної спадщини болгарських авторів у Науковій бібліотеці ОНУ та поділився намірами розгорнути освітньо-дослідницьку діяльність з болгаристики на філологічному факультеті ОНУ.

Сторони торкнулися питань взаємодії ОНУ імені І.І. Мечникова із болгарськими університетами, погодившись, що з кожним роком зростає доречність так званих програм подвійного диплому. Генеральне консульство Болгарії висловило готовність сприяти процесу поглиблення контактів ОНУ з болгарськими учбовими закладами.

Наприкінці зустрічі пан Генеральний консул Болгарії С.Н. ІВАНОВ та ректор ОНУ імені І.І. Мечникова проф. В.І. ТРУБА погодилися, що у цей непростий час особисті контакти як ніколи раніше допомогають знаходити консруктивні, взаємовигідні підходи до спільних викликів.

З боку ОНУ імені І.І. Мечникова на зустрічі також був присутній начальник відділу міжнародного співробітництва проф. В.С. ГРІНЕВИЧ.

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top