Відкритий семінар «Інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) та інтернаціоналізація вищої освіти»

Проект «Нові горизонти інтернаціоналізації - партнерство між університетами  Вірменії, Грузії, Молдови, Швеції та України» Одеський національний університет імені І.І. Мечникова

Запрошення на відкритий семінар «Інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) та інтернаціоналізація вищої освіти» Четвер 23 травня 2019 р.

Місце проведення: ОНУ імені. І.І. Мечникова, вул. Дворянська 2, Велика конференц-зала (2 поверх).

Перша половина дня (9.00- 12.30) – робоча сесія присвячена загальним відомостям про ІКТ та їх ролі в інтернаціоналіцазії вищої освіти, а також прикладам використання ІКТ в навчальному процесі.

Друга половина дня (13.45-16.45) - поглиблена робоча сесія для тих, хто вже використовує ІКТ в навчальному процесі та бажає поглибити свої знання та навички, а також отримати поради та практичні знання від групи експертів університету Мальме (Швеція).

Цільова аудиторія: студенти, аспіранти, викладачі, спеціалісти, адміністративний персонал ОНУ та інших ВНЗ Одеси, зацікавлені у запровадженні ІКТ в освітню діяльність та в процес інтернаціоналізації вищої освіти.

Мова заходу – англійська

Реєстрація учасників обов’язкова. Зареєструватися можна за посиланням

«Нові горизонти інтернаціоналізації» - це міжнародний проект, спрямований на підвищення потенціалу інтернаціоналізації ВНЗ країн Східної Європи, що фінансується Шведським Інститутом та об’єднує ВНЗ п’яти країн:

• Єреванський державний університет, Вірменія
  • Батумський державний університет імені Шота Руставелі, Грузія