TWINNING: підписано Меморандум про Взаєморозуміння з Університетом Сент Джон (США)

8 червня 2022 року ректор Одеського національного університету імені І.І.Мечникова, професор Вячеслав ТРУБА підписав Меморандум про Взаєморозуміння з Університетом Сент Джон (США, Нью Йорк). Підписання відбулось в ході урочистої церемонії за розпорядництвом представниці Ради Universities UK професора Дженет Бір, у якій взяли участь Посол Великої Британії в Україні пані Мелінда Сіммонс, Посол України у Великій Британії пан Вадим Пристайко, Радниця-уповноважена Президента України з питань фонду Президента України з підтримки освіти пані Ольги Будник.

Всього у ході церемонії було підписано 25 угод між університетами з України, Великої Британії, США та Канади.

еремонія підписання стала важливим кроком у реалізації програми The Twinning - «Братерство», започаткованої національним представництвом університетів Великої Британії Universities UK у партнерстві з освітньою агенцією Cormack Consultancy Group

на підтримку системи вищої освіти в Україні, яка зазнала значних втрат внаслідок воєнних дій. Концепція програми полягає у тому, аби з'єднати університет з України з одним із університетів Сполученого Королівства мережею партнерських відносин, які з одного боку дають можливість надати негайну підтримку,а з іншого боку створити базис для тривалого співробітництва. До ініціативи приєднались кілька десятків українських університетів, а також університети не лише з Великої Британії, але також з Канади та Сполучених Штатів Америки.

Таким чином ОНУ долучивсь до масштабного міжнародного проєкту, спрямованого на всебічну підтримку закладів вищої освіти в Україні, відновлення їх матеріально-технічної бази, розвитку наукового та освітнього потенціалу, інтенсифікації міжнародного співробітництва та встановлення тісних партнерських відносин з університетами Великої Британії, США та Канади.

Фото: #пресслужба ОНУ