Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова - член міжнародної організації - Університетське Агентство Франкофонії

24 жовтня 2017 року на факультеті Романо-германської філології відбулося відкриття двох лінгвістичних центрів. Один із них був створений за участю Університетського Агентства Франкофонії, а інший – силами нашого університету.

На урочистій презентації Центрів були присутні іноземні учасники: Аташе Посольства Франції в Україні Fabrice PEUTOT, керівник Кишинівського відділення Університетського Агентства Франкофонії Roxana TURCANU-TOLOMEY, відповідальна за проекти Кишинівського відділення УАФ Claudia VIŞAN, директор «Альянс Франсез» Diana BANGOURA, а також: ректор ОНУ ім. І.І. Мечникова І.М. КОВАЛЬ, проректор ОНУ ім. І.І. Мечникова С.Ф. СКОРОХОД, декан факультету РГФ Л.М. ГОЛУБЕНКО, зав. кафедри французької філології М.Д. МАРІНАШВІЛІ, начальник Відділу міжнародного співробітництва В.С. ГРІНЕВИЧ, співробітники факультету, студенти РГФ.

IMGP4296

Зі вступною промовою виступив ректор ОНУ ім. І.І. Мечникова І.М. КОВАЛЬ.

IMGP4306

До присутніх звернулися: декан факультету РГФ Л.М. ГОЛУБЕНКО, Аташе Посольства Франції в Україні Fabrice PEUTOT, керівник Кишинівського відділення Університетського Агентства Франкофонії Roxana TURCANU-TOLOMEY, зав. кафедри французької філології М.Д. МАРІНАШВІЛІ.

IMGP4324

Студенти, які прийшли на відкриття, дали високу оцінку умовам праці у лінгвістичних центрах.