Нещодавно призначений Генеральний Консул Турецької Республіки в Одесі пан Садін Аййлдиз відвідав ОНУ імені і.і.Мечникова з офіційним візитом

25 вересня 2018 року пан Генеральний Консул Турецької Республіки в Одесі Садін АЙЙЛДИЗ зустрівся з Ректором ОНУ професором І.М. КОВАЛЕМ в його офісі. Під час бесіди Ректор ОНУ професор КОВАЛЬ І.М. ознайомив гостя з історією нашого університету, його структурою та основними науковими напрямами. Генеральний Консул висловив вдячність Ректору за прийом і підкреслив, що йому дуже важливо працювати в Одесі.

turkey1

У той час, коли між деякими країнами існують напружені відносини, між Україною та Туреччиною склалися добрі відносини. Генеральний Консул дуже цінує наукову спадщину України і бажає зробити все, що від нього залежить щоб і далі розвивалися взаємні плідні стосунки. На його думку цьому також будуть сприяти обміни студентами. Генеральний Консул підкреслив, що він хоче бути активним учасником всіх подій в рамках співробітництва, а не стороннім спостерігачем. Для цього він планує свій виступ для студентів, які вивчають турецьку мову. Пан Генеральний Консул вважає, що наші країни мають допомогти одна одній, щоб стати сильними.

На закінчення зустрічі сторони домовились про найближчі спільні заходи у галузі освіти і науки і обмінялись сувенірами.

turkey2

Інформація підготовлена Відділом міжнародного співробітництва