Чергове, XIX засідання Консорціуму Варшавського Університету та українських університетів у Львові на базі Українського Католицького Університету

З 5 по 6 червня 2018 року відбулося чергове, ХІХ засідання Консорціуму Варшавського університету та українських університетів у Львові на базі Українського Католицького Університету.

1

На фото: зліва направо Постійний заступник голови Консорціуму пан Ян МАЛІЦЬКІЙ, Ректор УКУ пан Богдан ПРАХ, Ректор Сумського державного університету Професор А.В. ВАСИЛЬЄВ

Під час засідання було обрано нову Голову Консорціуму – Ректора Українського Католицького Університету п. Богдана ПРАХА.

Також були розглянуті інші організаційні питання. Важливим питанням, що обговорювалось на засіданні Консорціуму, було питання студентської мобільності між українськими університетами – членами Консорціуму.

2

На фото в центрі: Ректор Івано-Франківського національного університету професор І.Є. ЦЕПЕНДА

3

На фото: Виступає Генеральний Консул Польщі в Україні пан РАФАЛ ВОЛЬСЬКІЙ

Ректор ОНУ імені І.І. Мечникова професор КОВАЛЬ І.М. відповідно до розглянутого питання вніс пропозицію, яка коротко формулюється: «Два університети – одна країна», яка включає співпрацю між ОНУ імені І.І. Мечникова та Львівським національним університетом імені Івана Франка.

4

На фото: Ректор ОНУ імені І.І. Мечникова професор КОВАЛЬ І.М. під час засідання

Також Ректор ОНУ імені І.І. Мечникова професор КОВАЛЬ І.М. вніс пропозицію про розробку теми «Польща і Україна – безпековий виклик у геополітичному контексті». Цю пропозицію було підтримано учасниками Консорціуму, зокрема з її підтримкою виступив Ректор Сумського державного університету професор А.В. ВАСИЛЬЄВ.

5

На фото:представник Варшавського університету, директор Центру нових технологій Варшавського університету, Ректор Варшавського університету (1999-2005)

6 червня учасники Засідання прийняли участь у презентації «Стратегія розвитку університету». Основні ідеї презентації представлені на фото.

6

Доповідь зробили Перший Проректор Українського Католицького Університету ТАРАС ДОБКО та фінансовий директор УКУ Любомир ТАРНОВСЬКИЙ.

Інформація підготовлена Відділом міжнародного співробітництва