3 квітня 2019 року: Візит Посла Держави Ізраїль в Україні пана Джоеля ЛІОНА в ОНУ імені І.І. Мечникова

1

Ректор ОНУ професор Ігор КОВАЛЬ зустрівся з Послом Держави Ізраїль паном Джоелем ЛІОНОМ у своєму офісі. У ході зустрічі ректор ознайомив почесного гостя з історією становлення ОНУ імені І.І. Мечникова та сучасним етапом його розвитку. Сторони обговорили стан співробітництва ОНУ з науково-освітянськими установами Ізраїлю та визначили майбутні перспективи щодо розвитку співробітництва з ще одним університетом Ізраїлю.

2

Після зустрічі з ректором ОНУ пан Посол виступив з презентацією на тему «Особливості зовнішньої політики Держави Ізраїль» для викладачів та студентів факультету міжнародних відносин, політології та соціології.
Під час лекції була проведена змістовна презентація нинішнього стану економіки, політики, військового стану, науки Держави Ізраїль перед студентами та викладачами.

3

Серед присутніх з боку ОНУ імені І.І. Мечникова також були: декан факультету міжнародних відносин, політології та соціології ГЛЕБОВ В.В., начальник Відділу міжнародного співробітництва ГРІНЕВИЧ В.С. та доцент кафедри міжнародних відносин факультету міжнародних відносин, політології та соціології РОМАНОВА О.В. По закінченню лекції пан Посол Джоель ЛІОН відповів на запитання студентів, які виявили свою інформованість та зацікавленість. Зустрічі здійснювались виключно англійською мовою.

Інформація підготовлена Відділом міжнародного співробітництва