Планується робота за напрямами:
- Проблеми навчання іноземних громадян в ВНЗ України в умовах реформування вищої освіти.
- Інноваційні технології в практиці викладання української (російської) мови як іноземної.
- Інтерактивна практика навчання іноземних студентів.
- Реалії впровадження методів ейдетики, сторітелінгу у вивченні української (російської) мови як іноземної.
- Проблеми та перспективи сучасних програм контролю навчання: Hot Potatoes в аспекті мовної підготовки іноземців.
- Особливості національного самоозначення іноземних студентів: полілог культур.
Офіційні мови конференції: українська, російська.
Форма участі: очна та заочна (з подальшою публікацією).
Для участі в конференції просимо надіслати до 10 травня 2019 року заявку (за поданою нижче формою) на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
За матеріалами конференції планується видання колективної монографії.
Контакти:
(067) 958-36-31 – Рева-Лєвшакова Людмила Володимирівна, голова оргкомітету конференції, завідувач кафедри мовної та загальногуманітарної підготовки іноземців, д. філол. н., професор.
(050) 827-86-30 – Лінецька Ольга Олександрівна, секретар оргкомітету конференції.
ЗАЯВКА учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції «Теоретичні та практичні проблеми мовної підготовки іноземців в аспекті міжнародної комунікації» 16 травня 2019 року
- Прізвище, ім’я, по батькові (повністю)
- Науковий ступінь
- Вчене звання
- Посада
- Місце роботи (повна назва організації, інституту/факультету, кафедри)
- Тема доповіді
- Обраний напрям
- Форма участі (очна/заочна з подальшою публікацією)
- Контактний телефон
- Контактна електронна адреса
- Потреба в офіційному запрошені (так/ні)
- Потреба у житлі на час конференції (гуртожиток/готель)
Вимоги до структури та оформлення наукових статей:
Вимоги та розташування структурних елементів: УДК; прізвище, ім’я, по батькові автора (авторів), вчений ступінь, вчене звання, посада і місце роботи, e-mail; назва статті, анотація (500 – 600 знаків із пробілами) і ключові слова (не менше 3 і не більше 10 термінів) подаються мовою статті. Анотація українською мовою обов’язкова. Далі – основний текст, список використаних джерел. Наприкінці статті англійською мовою подаються відомості про автора (авторів), назва статті, анотація та ключові слова, список джерел латинським алфавітом (транслітерацію).
Технічні вимоги до оформлення тексту: усі поля 20 мм; шрифт Times New Roman, кегель 14, інтервал – 1,5; абзацний відступ – 10 мм, обсяг статті – до 25 тис. знаків (від 5 до 13 стор. формату А-4). Малюнки й таблиці, оформлені згідно з ДСТУ, обов’язково повинні мати нумерацію та назву. Посилання на джерела в тексті подаються за таким зразком: [5, с. 55]. Посилання на кілька джерел одночасно оформлюють так [1-4]. Посилання подають у тексті в алфавітному порядку. Список літератури оформлюється відповідно до ДСТУ 8302:2015. У тексті необхідно використовувати лапки лише такого зразку: « », тире – це коротке тире: «–».
Назва файлу має бути підписана відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції. Наприклад: Ващенко А.О._Стаття.