Вітаємо із перемогою у Всеукраїнському фіналі міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge»

Команда одеських економістів з ОНУ ім. Мечникова обійшла команди 33 вузів України в фіналі міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень. Студенти спеціальностей «міжнародні економічні відносини» і «економічна теорія» в ході конкурсу представили найкращий інвестиційний звіт за розпорядженням пакетом акцій французької продовольчої компанії «Danone». Переможців чекає поєдинок інтелектів в квітні у Чехії. Студенти перемогли у Всеукраїнському фіналі міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge», який проходив в Києві.

Команда з п'яти чоловік за два місяці підготувала справжній інвестиційний звіт з рекомендаціями «купити / продати» або «тримати» акції компанії «Danone».Для цього використовувалася доступна інформація з відкритих джерел: фінансові звіти компанії, дані статистичних та аналітичних оглядів. На їх основі одеська команда провела фінансовий аналіз, оцінку вартості компанії (DCF model, peers comparison, DDM Model), конкурентної позиції (BCG matrix, Porter Analysis, GRPV Analysis). Звіт був написаний і презентований англійською мовою.

Всього в конкурсі взяли участь 180 осіб з 39 команд, 33 провідних ВНЗ, 17-ти регіонів України. У фіналі конкурсу переможцями стала команда ОНУ ім. Мечникова.

В кінці квітня 2017 роки команда Одеського університету в складі Христини Манченко, Вікторії Балёшенко, Дмитра Винника, Геннадія Білого, Олени Попової та куратора Наталії Бичкової взяли участь у регіональному фіналі, який пройшов в Празі (Чехія). Там команда зійшлась в інтелектуальному поєдинку з кращими студентськими командами з Європи, Близького Сходу і Африки (EMEA).

challenge1  challenge2