Команда студентів ОНУ спеціальності "Міжнародні економічні відносини" - учасники престижного міжнародного конкурсу з інвестиційних досліджень "CFA Research Challenge 2020"

02 грудня 2019

15 листопада 2019 р студенти ФМВПС спеціальности "Міжнародні економічні відносини" прийняли участь у відкритті Х міжнародного конкурсу з інвестиційних досліджень "CFA Research Challenge" та відкритті "ІІ CFA Ethics Challenge".

Учасники заходу були проінформовані щодо основних вимог участі в конкурсі, отримали цікаві та корисні настанови від провідних експертів з інвестиційної сфери та мали можливість ознайомитись з відкритими вакансіями від потенційних роботодавців -лідерів національного ринку інвестиційного банкінгу та консалтингу.

Цього року команда студентів Research Challenge буде аналізувати діяльність міжнародної компанії Coca-Cola HBC та спробують свої сили у написанні справжнього звіту з оцінки інвестиційної привабливості компанії.

А команда студентів Ethics Challenge отримала завдання з розв'язання етичної дилеми щодо дотримання норм та правил кодексу етичної поведінки інвестиційних професіоналів.

Бажаємо успіху нашим студентам!

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top