СТУДЕНТИ ОНУ ІМЕНІ І.І. МЕЧНИКОВА – КРАЩІ ФАХІВЦІ В ГОСПОДАРСЬКОМУ ПРАВІ І ПРОЦЕСІ!

Команда економіко-правового факультету ОНУ імені І.І.Мечникова «Beglaryan & Zakharchenko» зайняла ПЕРШЕ МІСЦЕ і стала ПЕРЕМОЖЦЕМ V Всеукраїнського турніру з класичних судових дебатів «Господарське право і процес» Ultima Ratio, обігравши в півфіналі команду «Justice» з КНУ імені Тараса Шевченка, а в фіналі – команду «Сліпий Траст» у складі студентів КНУ імені Тараса Шевченка і НУ «ОЮА».

У минулому році команда «Beglaryan & Zakharchenko» зайняла III місце як на IV турнірі Ultima Ratio, так і на III турнірі Pro et Contra з цивільного процесу. Члени команди – студентки ЕПФ ОНУ, юристи Юридичної компанії «ASTSONES» Ліліт Бегларян і Марія Захарченко.

Команда ЕПФ ОНУ імені І.І. Мечникова «Французький бульвар» у складі Лілії Мартинюк і Євгена Каташинського з честю представила факультет і зайняла на турнірі п'яте місце (з шістнадцяти). При цьому Євген Каташинський визнаний кращим оратором ТУРНІРУ.

Тренер обох команд – заступник декана ЕПФ ОНУ імені І.І.Мечникова Андрій Володимирович Смітюх.

ВІТАЄМО КОМАНДИ З ПЕРЕКОНЛИВОЮ ПЕРЕМОГОЮ І ЗНАЧУЩИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ!

news epf