IV Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу на ЕПФ ОНУ

19-20 травня відбувся IV Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу. Організаторами турніру виступили ЕПФ ОНУ імені І.І.Мечникова та Одеський осередок Ліги Студентів Асоціації Правників України.

Ігри першого дня турніру проходили у новому корпусі гуманітарних дисциплін ОНУ на Французькому бульварі, на другий день півфіналісти та фіналісти зійшлися у залах судових засідань Апеляційного суду Одеської області.

На турнір подали заявки 28 команд, у очній частині взяли участь 16 команд з ОНУ імені І.І.Мечникова (Одеса), НУ ОЮА (Одеса), НУ ОМА (Одеса), ІМО КНУ імені Шевченка (Київ), НЮУ імені Ярослава Мудрого (Харків), ТНЕУ (Тернопіль), ХДУ (Херсон).

ОНУ був представлений в очній частині турніру дев’ятьма командами, три з яких потрапили до півфіналу.

За результатами турніру представники ЕПФ ОНУ посіли перше, друге місця та отримали призи співавтора фабули турніру к.ю.н., доцента кафедри цивільноправових дисциплін, адвоката В.В.Валах за найкращі процесуальні документи, відповідно, позивача та відповідача.

Нашими героями дня є студенти ЕПФ ОНУ:

• Єлизавета Гоголь (1 курс магістратури) та Олександр Рябоконь (1 курс магістратури), команда «Гоголь і Рябоконь» – переможці турніру;
  • Михайло Войтюк (4 курс) та Олександра Картавенко (4 курс), команда «Death Star» – срібні призери турніру;
  • Ліліт Бегларян (1 курс магістратури) та Марія Захарченко (1 курс магістратури), команда «Beglaryan&Zakharchenko» – найкращі процесуальні документи позивача;
  • Євген Білаш (1 курс магістратури) та Вадим Магазинник (1 курс магістратури), команда «Спасённые Полимеры» – найкращі процесуальні документи відповідача.
  • Аліна Кривошликова (3 курс) та Олександра Хрищева (3 курс), команда «Amico Unio» – півфіналісти турніру, 4 місце.

Слід відзначити, що команди ОНУ вперше перемагають на цьому турнірі, водночас це – вже друга перемога команд ОНУ на процесуальних турнірах цього року. З початку року в Одесі відбулися два процесуальні турніри: V Всеукраїнський турнір класичних судових дебатів „Господарське право і процес” Ultima Ratio та IV Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу. Команди з ЕПФ ОНУ перемогли в обох і це – перші перемоги наших команд на процесуальних турнірах за останні 7 років.

Ці успіхи є результатом створення на ЕПФ ОНУ системи тренування команд факультету до процесуальних турнірів та їх комунікації, коли до підготовки перспективних команд залучаються тренери, команди проходять спільні тренінги із залученням викладачів та випускників факультету, взаємодіють та обмінюються досвідом.