Відкрито набір на нову спеціальність - 206 «Садово-паркове господарство»

17 листопада 2017

З 2018 року на біологічному факультеті Одеського національного університету імені І.І. Мечникова відкрито набір на нову спеціальність - 206 «Садово-паркове господарство» для підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Випускники отримують освітню кваліфікацію - Бакалавр садово-паркового господарства. Термін навчання – 3 роки 10 місяців. Ліцензований обсяг – 60 осіб.

Одеський національний університет імені І.І. Мечникова в Одеській області є єдиним вищим навчальним закладом, де здійснюється підготовка фахівців із даної спеціальності.

Підготовка здобувачів вищої освіти за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство» спрямована на формування у них широкої ерудиції в галузі сучасних технологій формування об’єктів садово-паркового господарства, володіння основними методами вирощування декоративних рослин, проектування об’єктів садово-паркового господарства, підбору рослин, технологій і агротехніки створення та експлуатації компонентів садово-паркових об’єктів.

Випускники, які здобули освітній ступень бакалавр із спеціальності «садово-паркове господарство» здатні виконувати роботи, що відповідають наступним назвам професій: фахівець садово-паркового господарства, фахівець з квітникарства.

Навчання студентів включає широкий обсяг комбінації навчальних занять та різних видів практик, базами для яких є державні та приватні підприємства, а також Ботанічний сад ОНУ імені І.І. Мечникова!

Чекаємо на Вас!

Зробимо Світ кращим!