Про підготовку фахівців другого (магістерського) рівня зі спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

08 травня 2019

З метою забезпечення подальшого наскрізного навчання учителів біології (першого освітнього рівня бакалавр), перепідготовку вчителів іншого фаху та на виконання Наказу МОН України № 1368 від 12.10.2017 (пп. 2.2 та 2.3) «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2016 року № 506 Про затвердження Переліку предметних спеціалізацій спеціальності 014 «Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)» біологічний факультет Одеського національного університету імені І. І. Мечникова (далі ОНУ) відкриває набір на нову спеціальність 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) для підготовки фахівців другого (магістерського) рівня.

Для підвищення рівня усвідомлення молоддю цінностей здоров’я, довкілля та власної відповідальності за їх стан в ОНУ розроблено нові підходи, прийоми, методи підготовки майбутніх учителів біології та здоров’я людини, що забезпечить формування на високому рівні загальних та фахових компетентностей з педагогіки та методики вищої і середньої освіти, сучасної біології та дисциплін оздоровчого спрямування для виконання професійних завдань та обов’язків освітнього та інноваційного характеру.

Одеський національний університет імені І. І. Мечникова має в своєму арсеналі досвід, потужний кадровий потенціал та матеріально-технічну базу для виконання завдання щодо підготовки фахівців кваліфікації «Магістр. Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). Викладач закладу вищої освіти (біологія). Вчитель біології та основ здоров’я». Термін навчання 1 рік та 5 місяців, за оптимальною вартістю контракту, за вступним випробуванням з біології та іноземної мови, без ЗНО.

Звертаємо Вашу увагу на можливість прослухати поглиблено:

• Інноваційні технології навчання біології, основ здоров’я та природознавства
  • Методика викладання фахових дисциплін у вищий школі
  • Сучасні оздоровчі технології (Основні рекреаційно-оздоровчі технології природно-кліматичними засобами, Оздоровче відновлення народними та нетрадиційними способами, Оздоровче відновлення фізичними засобами)
  • Методика навчання осіб з особливими освітніми потребами та багато інших.

Запрошуємо вчителів біології, хімії, фізики, географії, математики «Основ здоров’я», психологів, соціальних робітників та фахівців інших спеціальностей на отримання додаткової кваліфікації магістра для розширення кола наукових та практичних інтересів сучасного фахівця.

page 0001

Контактна інформація:

Біологічний факультет ОНУ – 0482-688062
Кафедра здоров’я людини та цивільної безпеки
0482-631381; 0678919599
кафедра фізіології людини та тварин
Телефон приймальної комісії +38-0482-681284