-->

Щодо подій 8 червня 2021 року за адресою Шампанський провулок, 2

10 червня 2021

8 червня 2021 року представники ТОВ «Мега Сіті ХХI» здійснили чергову спробу незаконного захоплення території університету.

8 червня 2021 року, о 6:00, на територію університету, (за адресою: м. Одеса, Шампанський провулок, 2), зламавши огорожу, в'їхали бульдозер та екскаватор без номерних знакiв у супроводі охорони.

На місце конфлікту прибули представники адміністрації університету, мешканці сусідніх будинків, студенти, представники ЗМІ, полiцiя, працівники ДСНС .

Поліція встановила та зафіксувала у протоколі, що проникнення на територію ОНУ здійснюють представники ТОВ «Мега Сіті ХХI» на пiдставi ухвали Окружного адміністративного суду м. Одеси від 1.06.21, про проведення експертизи на ділянці за адресою: пр. Шевченка, 23-г, 8.06.21, з 12:00 до 14:00.

Згідно з інформацією, що надана комунальним підприємством «Право» одеської міської Ради, адреса: місто Одеса, проспект Шевченка 23-Г в Адресному реєстрі м. Одеси відсутня, а довідка з Адресного реєстру м. Одеси про її резервування не видавалась. Приморська районна адміністрація м. Одеси повідомила, що розпорядження щодо присвоєння адреси «м. Одеса, пр. Шевченко 23-г» не приймалося. Фактично представники ТОВ «Мега Сіті ХХI», з ухвалою на неіснуючу адресу, заїхали на територію за адресою: Шампанський провулок, 2.

За цією адресою свого часу було знесено, у зв'язку з аварійним станом, лабораторію ФОЕП ОНУ. У 2007 році господарський суд Одещині прийняв рішення про визнання права власності на неіснуючу лабораторію за неіснуючою адресою "пр. Шевченко 23-г" за фізичною особою - підприємцем. Оформленням дозвільної документації на реконструкцію неіснуючого приміщення займався один з приватних регистраторiв м.Одеси.

У 2019 році на території відбулася перша спроба рейдерського захоплення, що двічі повторювалась вищевказаною компанією навеснi 2021 році.

За інформацією юридичного відділу ОНУ, фундамент, що став об'єктом судових розглядів, знаходиться на земельній ділянці, яка належить університету на підставі державного акта про постійне користування земельною ділянкою та належить до земель, що входять у код УКЦВЗ - «землі освіти».

Університетом здійснюються заходи щодо захисту своїх інтересів у правовому полi: відповідні звернення направлені до Обласного управління поліції Одеської області, Генеральної прокуратури України.

Широкий медійний і соцмережевий розголос ситуації характеризують її як резонансну.

Міністерство освіти і науки України тримає ситуацію щодо конфлікту на території ОНУ під постійним контролем та сприятиме університету у відстоюванні інтересів у правовому полі.

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top