Заходи для абітурієнтів

Детальніше

Вступна кампанія в ОНУ ім Мечникова: старт з 1 липня

Детальніше
 • Факультет психології та соціальної роботи – для абітурієнтів на базі повної загальної середньої освіти

  Факультет психології та соціальної роботи ОНУ імені І.І.Мечникова – для абітурієнтів на базі повної загальної середньої освіти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  (048) 776-03-02

  На 1 курс для здобуття ступеня бакалавра приймаються вступники на основі повної загальної середньої освіти.

  Реєстрація осіб, що бажають прийняти участь в ЗНО – 2020 здійснюється з 03 лютого по 24 березня 2020р. на сторінці «Реєстрація 2020», яка розміщена на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти www.testportal.gov.ua. Під час реєстрації кожен учасник ЗНО – 2020 має право вибрати не більш 4-х предметів.

  У 2020 році на бакалавра прийматимуть сертифікати #ЗНО 4-х років: 2017-го (крім іноземних мов), 2018-го, 2019-го та 2020-го з усіх предметів.

  Вступник матиме змогу подати сертифікати у будь-якій комбінації (можна подати в одному пакеті один сертифікат 2017 року, один 2018-го та 2019 років, або ж усі одного року).

  Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня та закінчується о 18.00 годині 30 серпня 2020.

  Прийом заяв та документів розпочинається 13 липня і закінчується:

  • о 18.00 годині 22 липня – для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання;

  Вступники на основі повної загальної середньої освіти з 13 до 22 липня включно подають заяви тільки в електронній формі.

  Вступники на основі повної загальної середньої освіти, які мають спеціальні умови і бажають скористатися цими умовами, подають заяви в паперовій формі. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії.

  Вступники можуть подати до п’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення у фіксованих (закритих) та відкритих конкурсних пропозиціях. Подання заяв на конкурсні пропозиції для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб не обмежується.

  Вступники для здобуття освітнього ступеня бакалавра, що претендують на місця державного або регіонального замовлення за денною або заочною формою здобуття освіти, у кожній заяві зазначають її пріоритетність; при цьому показник пріоритетності 1 (один) означає найвищу пріоритетність. Зазначену вступником пріоритетність заяв не може бути змінено.

  Для участі у конкурсі для вступу за різними формами навчання (очно-заочно), вступники подають окремі заяви.

  До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

  • копію документа (одного з документів), що посвідчує особу,передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
  • копію військово-облікового документа - для військовозобов'язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
  • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;
  • копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) або екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування/ єдиного вступного іспиту (у визначених випадках);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

  Вступник подає інші копії документів, якщо це викликано особливими умовами вступу на відповідні конкурсні пропозиції, установлені законодавством, у строки, визначені для прийому документів.

  Усі копії документів засвідчуються за оригіналами приймальною комісією.

  Формування рейтингових списків вступників, які вступають на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання та вступних іспитів (у тому числі заквотою-1 таквотою-3, квотою-4), надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням не пізніше 12.00 27 липня 2020 року.

  Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 31 липня 2020р.

  Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення, за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти не пізніше 8 серпня 2019 року.

  Терміни зарахування вступників:

  • за державним замовленням – не пізніше 12.00 години 1 серпня 2020 року;
  • за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 30 вересня 2020 року.

  Конкурсні предмети на спеціальності Психологія та Соціальна робота у 2020р. для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» та «магістр»

  Факультет психології та соціальної роботи ОНУ імені І.І.Мечникована 2020 рік набору

  Спеціальність

  На базі 11 класів

  Сертифікат незалежного

  зовнішнього тестування

  На базі диплому молодшого спеціаліста

  (для отримання бакалавра)

  В магістратуру

  Вступні предмети

  Термін навчання

  Вартість

  навчання

  (грн.рік)

  Вступні предмети

  Термін навчання

  Вартість

  навчання

  (грн.рік)

  Вступні предмети

  Термін навчання

  Вартість

  навчання

  (грн.рік)

  Очно-заочно

  Очно-заочно

  Очно-заочно

  Очно-заочно

  Очно-заочно

  Очно-заочно

  Очно-заочно

  Очно-заочно

  Очно-заочно

  053-Психологія

  1) Математика

  2) Укр. мова і література

  3) Біологія або іноземна мова

  При вступі тільки на контракт:

  1) Біологія

  2) Укр. мова і література

  3) іноземна мова або математи-ка

  4\5

  Очно-20312

  Базова дисципліна та іноземна мова

  2\3

  Очно-20312

  Іноземна мова

  (ЗНО-1.7.2020)

  та

  Базова дисципліна

  1,5\1,5

  Очно-27839

  Заочно -13489

  Заочно-10149

  Заочно-17653

  231-Соціальна робота

  1) Історія України

  2) Укр. мова і література

  3) Математика або Інозем.мова

  4\5

  Очно-15215

  Базова дисципліна та іноземна мова

  2\3

  Очно -15215

  Базова дисципліна

  та Іноземна мова

  (ЗНО-

  1.7.2020)

  1,5\1,5

  Очно-21946

  Заочно-9000

  Заочно- 7732

  Заочно-13340

  Телефони:

  (048) 776-03-02, 067-256-46-05, 050-85-70-973

  Ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  (Вартість вказана за станом на 1.07.2019р.)

 • Всеукраїнська олімпіада з біологіїї Одеського національного університету імені І.І. Мечникова - 2020

  Оголошення

  Шановні учасники олімпіади. У зв’язку із продовженням терміну карантину термін проведення заочного туру до 10 травня (включно). Строк проведення очного туру буде визначено за взаємним узгодженням учасників очного туру. Для цього просимо усіх учасників олімпіади доповнити анкети відомостями про графік участі у заходах ЗНО. 

  Оргкомітет.

  Біологічний факультет ОНУ запрошує випускників середніх шкіл, гімназій, ліцеїв та інших осіб із закінченою повною середньою освітою прийняти участь в олімпіаді з біології. Олімпіада проходитиме в два тури — заочний та очний. 

  Для участі в очному турі олімпіади необхідно до 15 березня 2020 р. включно вислати заповнену анкету учасника олімпіади (комп’ютерний текст), а також фотографії (скани) розв’язків (написаних від руки) завдань заочного туру на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або ж листом на адресу: Біологічний факультет, Шампанський пров. 2, м. Одеса, 65058, Україна (в цьому випадку бажано надіслати повідомлення на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Переможці заочного туру отримають запрошення для участі в другому (очному) турі олімпіади, що відбудеться 28 березня 2020 р. в 11.00 за адресою ауд. 82, Шампанський пров. 2, м. Одеса, 65058, Україна.

  Анкета учасника Олімпіади

  Завдання заочного Туру

  Згідно наказу МОН України від 21.12.2016 року № 1587 «Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти», Правил прийому до ОНУ, учасники другого (очного туру), олімпіади отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО з біології при вступі на спеціальності 014.05 – «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 091 - «Біологія», 162 «Біотехнології та біоінженерія» в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова. Минулого року п’ять переможців олімпіади отримали додаткові бали

  Більш детальну інформацію можна отримати при зверненні на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Оголошення

  Шановні учасники олімпіади. У зв’язку із збігом терміну проведення очного туру олімпіади із заходом ЗНО продовжується термін проведення заочного туру до 5 квітня (включно). Строк проведення очного туру буде визначено за взаємним узгодженням учасників очного туру. Для цього просимо усіх учасників олімпіади доповнити анкети відомостями про графік участі у заходах ЗНО.

  Оргкомітет.

 •  Олімпіада з математики - 2020

  До уваги учнів 11 класів! Факультет математики, фізики та інформаційних технологій ОНУ імені І.І.Мечникова запрошує взяти участь в олімпіаді з математики.

  Олімпіада проходитиме в два тури — заочний та очний.

  Для участі в очному турі олімпіади необхідно до 22 березня 2020 року включно заповнити електронну форму

  Переможці заочного туру отримають запрошення для участі у другому (очному) турі олімпіади, що відбудеться 4 квітня 2020 року об 11:00 за адресою  ауд. 73, вул. Дворянська, 2, м. Одеса, 65082, Україна.

  Згідно Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (наказ МОН України від 21.12.2016 року № 1587) та Правил прийому до ОНУ, учасники другого (очного) туру олімпіади отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО з математики при вступі на спеціальність 111 «Математика» у Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова.

  За більш детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном: +380636021104 або напишіть на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Наказ

 • День відкритих дверей в ОНУ імені І. І.Мечникова на 2019-2020 н.р.

  ДОД ОНУ укр 2020 1

  ГРАФІК проведення Днів відкритих дверей факультетів ОНУ імені І. І.Мечникова на 2019-2020 н.р.

  ДОД 2019 2020

  тел приймальної комісії (0482) 68–12-84

 • Школа молодого економіста

  Як не заплутатися в нескінченних пропозиціях, не помилитися у виборі майбутньої професії, не втратити час і отримати максимальну користь? Факультет економіки Інституту математики, економіки та механіки Одеського національного університету імені І. І. Мечникова пропонує учням старших класів безкоштовну освітню програму, яка дозволяє поглибити свої знання в економіці та зробити правильний вибір майбутньої професії

  «ШКОЛА МОЛОДОГО ЕКОНОМІСТА»

  Створена у 2009 р. з ініціативи кафедри економічної теорії та історії економічної думки, впродовж усіх років свого існування не тільки зберігає традиції класичної університетської освіти, але й розвиває нові методики викладання і розширює набір економічних дисциплін, які викладаються.

  Основні завдання Школи:

  • спеціалізована підготовка слухачів з економіки;
  • знайомство з методами навчання у вузі (лекції, практичні заняття, тренінги, дискусії, круглі столи, презентації творчих завдань, кейс-стаді, екскурсії на підприємства та фінансові установи);
  • розвиток навичок підприємництва;
  • економічна, фінансова та інвестиційна грамотність;
  • підготовка слухачів до конкурсів, олімпіад, зокрема МАН;
  • консультації з написання науково-дослідних робіт;
  • розвиток загального світогляду учнів.

  Навчання в нашій Школі - це:

  • можливість обрати свій життєвий шлях, місце у суспільстві, пізнати свої інтереси;
  • навчання у Школі дозволить учневі підготуватися до вступу у ВНЗ, до дорослого життя;
  • ми не стверджуємо, що, закінчивши Школу, обов'язково кожен стане економістом, але в той же час Ви отримаєте базові знання, які зможете використати в подальшому житті, адже знати більше ніколи не завадить;
  • унікальна можливість познайомитися з провідними викладачами, студентами факультету економіки ІМЕМ (можливо майбутнього місця навчання);
  • можливість розробки індивідуальної програми навчання у Школі у відповідності з Вашими інтересами, що дозволить визначити той напрям економіки, який варто обрати в подальшому навчанні у ВНЗ, адже економіка така багатогранна;
  • он-лайн консультації (economist.onu @ gmail.com) з питань, які були, на думку учнів, не достатньо розкриті під час навчання, допомога у написанні робіт за тематикою Школи.

  Програми «Школи молодого економіста» 2017-2018 навчального року

  Заняття у Школі проводять провідні викладачі, аспіранти кафедри економічної теорії та історії економічної думки та кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин.

  Період навчання у школі

  • Осіння Школа «ЕКОНОМІКА - ЦЕ ПРОСТО» - кожну суботу з 21.10.2017 р. по 09.12.2017 р.
  • Весняна Школа «ПІДПРИЄМЕЦЬ В СУЧАСНОМУ БІЗНЕС-СЕРЕДОВИЩІ» - кожну суботу лютий-березень 2018 р.

  Заняття проводяться – кожну суботу з 11.00 год. до 13.00 год

  НАВЧАННЯ В ШКОЛІ БЕЗКОШТОВНЕ ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ – СЕРТИФІКАТИ

  РЕЄСТРАЦІЯ 

  Записатися на безкоштовне навчання у Школі можна: 
  Тел. 048 7235418 або E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або goo.gl/mq45Es  

  ВІДГУКИ СЛУХАЧІВ

  Аліна, Рішельєвський ліцей, 11 клас. Найбільше у Школі мені сподобалися лекції з міжнародної економіки на англійській мові, тому що дана тематика найбільш цікава для мене і мала незвичайний формат. Бажаю школі процвітання і більше молодих економістів!

  Анастасія, Рішельєвський ліцей, 11 клас. Можу відзначити, що всі заняття в школі були захоплюючими, все дуже доступно було пояснено. Цікаво було приходити і відкривати для себе нові простори економіки. Школа молодого економіста мені допомогла підготуватися до МАН, я зайняла почесне 2-е призове місце завдяки компетентній консультації викладачів школи. Велике спасибі!

  Юлія, гімназія № 5, 11 клас. Особливо мені сподобалися заняття з маркетингу, управління підприємством. Дізналася багато нового, школа допомогла мені зорієнтуватися з моєю майбутньою спеціальністю і я хочу поступати до Вас на факультет.

  Михайло, СШ № 38, 11 клас. Завдяки школі зробив для себе цікаві висновки, тепер маю більш чітке уявлення про деякі аспекти та проблеми економічних процесів. Отримав нові знання і нарешті визначився зі спеціальністю. За це окреме спасибі школі за її багатогранний підхід.

  Наталія, СШ № 35, 11 клас. В деякій мірі вибрати майбутню спеціальність мені допомогла ШМЕ, а саме – спеціальність економіста. Буду поступати на факультет економіки ІМЕМ, тому що вважаю, що ОНУ імені І.І. Мечникова – найкращий ВУЗ у місті. Бажаю Вам, щоб завжди приходили вдячні учні, які прагнуть додаткових знань.

  Катерина, гімназія № 2, 10 клас. У Школі молодого економіста мені найбільше сподобалося те, що окрім лекцій було багато практичних занять, тренінгів, ділових ігор. Все було досить зрозуміло і цікаво, з'явилися нові друзі.

      

   

   

   

   

   

   

 • Школа основ менеджменту та маркетингу

  У житті кожних батьків настає момент, коли необхідно допомогти своїй дитині зробити правильний вибір – ким бути, яку професію обрати. Дійсно, це одне з важливих рішень, тому що професію обирають не на рік чи два, і досягти успіху можливо лише тоді, коли займаєшся цікавою справою, яка повністю захоплює. Тому вибір повинен бути усвідомленим і відповідальним. Усвідомлений вибір майбутньої професії – перший крок до побудови успішної кар'єри.

  "Школа основ менеджменту та маркетингу" заснована при Кафедрі менеджменту та математичного моделювання ринкових процесів Інституту математики, економіки і механіки ОНУ імені І.І. Мечникова.

  Основною метою школи є допомога школярам у професійній орієнтації та виборі майбутньої професії.

  Навчання в Школі дозволяє слухачам наблизитися до спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», познайомитися з сучасними тенденціями в галузі менеджменту та маркетингу, зустрітися з професіоналами своєї справи.

  Освітня програма спрямована на успішне освоєння школярами азів професії Менеджер, формування у них бізнес-мислення та лідерських якостей.

  «ШКОЛА ОСНОВ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА МАРКЕТИНГУ»

  для школярів 11 класів,  які обрали для себе спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування»

  Керівник Школи основ менеджменту та маркетингу канд. ек. наук, доц. Шмагіна В.В.

  В рамках навчання слухачі Школи отримають можливість відчути, як управління реалізується на практиці.

  Заняття в «Школі основ менеджменту та маркетингу» організовані у формі: презентацій, ділових ігор, майстер-класів, тренінгів, обговорення конкретних ситуацій та case-study, групових проектів, екскурсій на підприємства та ін.

  Програма «Школи основ менеджменту і маркетингу" складається з наступних блоків:

  1. Основи менеджменту.
  2. Основи маркетингу.
  3. Управління персоналом.
  4. IT-технології в менеджменті.
  5. Бізнес - планування.
  6. Ефективні комунікації і міжособистісне спілкування.

  Заняття в «Школі основ менеджменту та маркетингу» ведуть викладачі, аспіранти, випускники Кафедри менеджменту та математичного моделювання ринкових процесів ІМЕМ ОНУ.

  Слухачі Школи також можуть приймати участь в проекті кафедри "Менеджерські ініціатиіви"

  По закінченні навчання видається сертифікат

  Одним з головних аспектів навчання в «Школі основ менеджменту та маркетингу» є усвідомленість вибору спеціальності.

  Після освоєння освітнього курсу Школи випускники легше і швидше зможуть адаптуватися до вузівської програми навчання за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування» на Кафедрі менеджменту та математичного моделювання ринкових процесів ІМЕМ.

  Запис за телефоном: (048) 723-84-98, (048) 723-64-92

  Навчання безкоштовне

  Використовуйте унікальну можливість зорієнтуватися в сучасному світі бізнесу, оволодіти початковими теоретичними знаннями і практичними навичками в «Школі основ менеджменту та маркетингу» факультету економіки ІМЕМ ОНУ.

  Обираючи професію, ТИ обираєш спосіб життя!

  Відгуки студентів спеціальності Менеджмент організацій і адміністрування, випускників Школи основ менеджменту та маркетингу 2014 р.

  Ткаченко Валерія

  Хочу висловити велику вдячність викладацькому колективу школи Основ менеджменту та маркетингу за проведення на високому рівні підготовки до цієї спеціальності. Реалізація таких заходів підвищує інтелектуальний рівень учнів, сприяє підвищенню активності, допитливості та розвитку нестандартного мислення. Дуже рада, що в мене була можливість відвідувати ці уроки, я ознайомилася не тільки з предметами вивчення менеджменту, але й з прекрасним викладацьким колективом.

  Жураківська Катя

  Школа Менеджменту – перша сходинка до професіонального життя. У вас величезна можливість провести відмінно час: знайти друзів, пограти в управлінські ігри й, звичайно ж, ближче пізнати про професію менеджера. Завдяки цій школі я точно усвідомила, чим я можу й буду займатися! Спасибі викладачам за чудовий час. Раджу всім, хто хоче отримати відповідь на питання: «Що ж робить менеджер? Чи тільки керує?» Приходьте!

  Кушніренко Настя

  Якщо зпочатку у мене були тільки поверхові уявлення про менеджмент, то після закінчення школи я вже знала деякі основи і остаточно визначилася з вибором майбутньої професії. Спасибі величезне викладачам за найцікавіші заняття, різноманітні ігри й завдання. Приїзжджати по суботах в унівесритет було задоволенням для мене.

  Латюк Маріна

  Спасибі величезне всім викладачам, які проводили лекції! Я у невимовному захваті і ні скільки не пожалкувала, що приїжджала по суботах на заняття, було нереально весело, цікаво. У мене залишились найкрутіші емоції і спогади про школу менеджмента!

  Марусевіч Ліза

  Завдяки Школі основ менеджменту і маркетингу я зрозуміла, чим хочу займатися у майбутньому. Школа дала зрозуміти, що навчання в університеті на кафедрі менеджменту і математичного моделювання ринкових процесів буде цікавим й захоплюючим, що викладачі будуть намагатися знайти індивідуальний підхід до кожного.

  Пастернак Марія

  Я безмежно щаслива, що мені випала нагода вчитися у Школі основ менеджменту й маркетингу. Завдякі цій школі, я змогла визначитися, що я хочу і ким я хочу стати. Професійність викладачів й індивідуальний підхід до кожного учня не залишали без уваги навіть самого ледачого учня. Саме завдякі цій школі, мені було дуже легко поступати до ОНУ ім. І.І. Мечникова тому, що знала, що в інституті ІМЕМ на Кафедрі менеджменту та математичного моделювання ринкових процесів, мені у всьому допоможуть й підтримують. Спасибі величезне викладацькому складу й окреме спасибі Шмагіній Вероніці Валеріївні!

  Шевченко Ларіса

  Мені дуже сподобалися заняття у Школі основ менеджменту і маркетингу. Знання, які я отримала на парах, вже дуже допомогли мені не тільки в час виступів на районних семінарах у школі, але і в житті. Так само велике спасибі всім викладачам, які допомагали мені готувати проект «My Future Life». Завдяки цьому я захистила роботу на вищому рівні. Чекаю з нетерпінням нових захоплюючих лекцій і завдань, вже як студентка Вашої кафедри.

 • Школа ЮНИЙ ХІМІК

  Шановні учні старших класів (9–11 клас) та батьки!

  Школа "ЮНИЙ ХІМІК" працює кожну суботу з 10.00 до 12.00 за адресою: 

  Одеса, вул. Єлісаветинська, 14, 

  хімічний корпус ОНУ, Велика хімічна аудиторія (2 поверх).

  http://onu.edu.ua/uk/structure/faculty/chem

  Колектив хімічного факультету ОНУ імені І.І. Мечникова звертається до Вас із наступною пропозицією.

  В час швидкого розвитку технічних засобів навчання в школі та скорочення програм з усіх природничих дисциплін учням стає все важче зрозуміти основні поняття та закони хімії. Нас турбує питання про те, в якій мірі сьогодні випускник середньої школи підготовлений до успішного складання ЗНО, наскільки він підготовлений школою до навчання у вищому навчальному закладі.

  Бесіда з університетським викладачем в спокійній обстановці дозволить Вам самостійно та об’єктивно оцінити ступінь знань та навичок, якими Ви володієте на сьогоднішній день, розібратися в незрозумілих розділах програми, побачити різні хімічні експерименти, а також підвищити свій рівень знань з хімії. Крім того, ми надаємо відкриті консультації з окремих «складних» тем шкільного курсу хімії. Ми прагнемо розкрити Вам суть основних хімічних законів і в найбільш зрозумілій формі розтлумачимо, як їх використовувати.

  Слід відразу зауважити, що це не «гурток з хімії» для обдарованих учнів, де розбирають задачі для олімпіад різного рівня. Це більше програмна підготовка до складання ЗНО, роз’яснення найбільш складних тем (органічна хімія, розчини, окисно-відновні реакції, розрахункові задачі). В той самий час, ми не можемо надати 100% гарантії успішного складання ЗНО всіма слухачами. Ми лише надаємо кваліфіковану допомогу в засвоєнні навчальної програми для тих дітей, які за якихось причин не мають можливість її отримувати або мають певні труднощі в засвоєнні тих чи інших тем. За наявності бажання і сумлінності учнів результати ЗНО будуть значно вищі.

  Всі зазначені заходи цілком безкоштовні та не зобов’язують Вас до будь-яких відповідних дій матеріального або іншого характеру.

  Ваші запитання або пропозиції просимо надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  На хімічному факультеті регулярно проводяться Дні відкритих дверей. Слідкуйте за інформацією. Найближчий День відкритих дверей відбудеться 15.12.2017 о 15 годині.

 • Відкритий лекторій «Підводні рифи ЗНО»

  Відкриті безкоштовні заняття для учнів 10-11 класів. Підготовка до ЗНО з математики, знайомство зі спеціальностями «Математика» і «Прикладна математика»

  Адреса: вул. Дворянська, 2, аудиторія 73 (другий поверх)

  Розклад занять на жовтень—грудень 2019

   LectFall2019 picture

 • Літня математична школа

  summer math school

  Літня математична школа ОНУ — 2020

  Червень 2020 року

  Вулиця Дворянська, 2, головний корпус

  Реєстрація учасників

  До уваги учнів 7—10 класів та їх батьків!

  • Цікавишся математикою або програмуванням?
  • Хочеш отримати нові знання?
  • Бажаєш у майбутньому працювати в ІТ-сфері?
  • Запрошуємо на Літню математичну школу в червні 2020 року!

  В нас можна не тільки отримати нові знання та вміння від викладачів університету, але й весело провести час та знайти нових друзів!

  Реєстрація учасників

  Додаткова інформація за тел.

  +380636021104 (Страхов Євген Михайлович)

  +380503332859 (Кічмаренко Ольга Дмитрівна)

  Фотоальбом Літньої математичної школи 2017

  Фотоальбом Літньої математичної школи 2019

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

title_5f08fca2a836a12724247581594424482
title_5f08fca2a846f5424866721594424482
title_5f08fca2a856d14098885901594424482
Top